آیکون واتساپ
TEL: 09124633354
تسمه صنعتی رول پارس
  

تسمه پروانه اپتی بلت Optibelt

  
تسمه پروانه اپتی بلت Optibelt
   شماره فنی : ‎    
   نوع : PU      
موجود

بسیاری از ماشین آلات صنعتی بالاخص ماشین های آمریکایی، انگلیسی و تولید کنندگان معتبر بر روی پروانه های خود از تسمه اپتی بلت Optibelt استفاده می کنند. این تسمه آلمانی از نوع انتقال نیرو یا Drive belt هم به شکل تسمه های وی بلت V-belt در اتصالات پروانه ها مورد استفاده قرار می گیرد و هم در نوع تسمه های تخت که اغلب دارای شیار های طولی هستند. تسمه اپتی بلت طبق استاندارد صنایع کشور آلمان تولید شده و بصورت قطعه OEM بر روی بسیاری از ماشین آلات سنگین از جمله ماشین های معدنی اتصال پیدا می کند.

فناوری تسمه پروانه اپتی بلت در تولید تسمه هایی با مقاومت کششی، حرارتی و شیمیایی بالا سبب شده نه تنها این برند بالاتر از بسیاری برند های معتبر قرار گیرد بلکه بسیاری از استاندارد های مربوط به تولید تسمه های پروانه و در کل تسمه های انتقال نیرو نیز توسط این برند تبیین شود. قابلیت استفاده از تسمه پروانه اپتی بلت بر روی پولی هایی با قطر بسیار کوچک که یک چالش بزرگ برای این تسمه ها است و تحت سرعت زاویه ای بالا که به افزایش سیکل های کاری می انجامد از دیگر مزایای کاربری تسمه پروانه اپتی بلت محسوب می شود.

اشکال مختلف تسمه پروانه اپتی بلت

تسمه های پروانه برند اپتی بلت هم بصورت تسمه وی بلت در سری های SK Plus, DK, Green garden و هم بصورت تسمه های تخت با شیار عمودی در سری های AGRO Power, VARIO Power مورد استفاده قرار می گیرد. تسمه های وی بلت پروانه اپتی بلت دارای بالاترین میزان سطح اتصال با قابلیت انتقال گشتاور بیشتری هستند که برای پولی هایی با قطر بسیار کم از موارد دندانه دار آنها استفاده می شود. بسته به شرایط کاری، دمای محیط اتصال، سرعت زاویه ای پروانه، قطر پولی و گشتاوری که برای به حرکت در آوردن پولی پروانه نیاز است سری های مختلفی از تسمه انتقال نیرو با برند اپتی بلت مورد استفاده قرار می گیرند که با مشاوره گروه صنعتی رول پارس می توانید به انتخاب صحیح تری بپردازید.

TEL : 09124633354
Email: info [at] rollpars [dot] com

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Rollpars Group