آیکون واتساپ
TEL: 09124633354
تسمه صنعتی رول پارس
  

تسمه پروانه مگاداین Megadyne

  
تسمه پروانه مگاداین Megadyne
   شماره فنی : ‎    
   نوع : PU      
موجود
تسمه پروانه مگاداین

Megadyne ایتالیا اغلب از نوع تسمه های وی بلت مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای طراحی این نوع تسمه ها می توان به سطح تماس بالای تسمه بر روی پولی با وجود حجم و فضای محدودی که اشغال می کند می توان نام برد. این مزیت به سبب تماس سطحی لبه های تسمه پروانه وی بلت بر روی لبه های پولی می باشد که بر حلاف تسمه های تخت که بر روی لبه ها هیچ انتقال نیرویی ندارند لبه های مورب تسمه پروانه وی بلت بر روی لبه ها نیز اصطکاک و انتقال نیرو را برقرار می کند.

تسمه پروانه مگاداین در رده های مختلف حتی برای سخت ترین شرایط کاری که نیاز های مکانیکی بسیار بالایی دارند طراحی شده اند. از سری های Rubber Wrapped یا پیچیده شده با لاستیک از تسمه پروانه وی بلت مگاداین Megadyne با تنسایل و طول عمر بسیار بالا و سطح مقطع هایی در سایز ها و شکل های مختلف برای کاربری های سنگین صنعتی استفاده می شود.

تسمه پروانه مگاداین در طراحی وی بلت در سری های A, B, C, D, E تولید می شود که در عرض های 13 الی 40 میلیمتر عرضه شده اند. این سری ها علاوه بر عرض تفاوت هایی در زاویه لبه های تسمه پروانه و همچنین بر روی فابریک و پوشش های سطحی دارند. تسمه انتقال نیرو وی بلت قابلیت عملکرد در محدوده دمایی -22 الی 194 درجه فارنهایت معادل -30 الی 90 درجه سانتی گراد را دارد.

TEL : 09124633354
Email: info [at] rollpars [dot] com

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Rollpars Group