آیکون واتساپ
تسمه صنعتی رول پارس
  

تسمه وی بلت زرد رنگ باندو BANDO

  
تسمه وی بلت زرد رنگ باندو BANDO
   شماره فنی : ‎    
   نوع : آسانسور      
موجود

برند باندو BANDO ژاپن بصورت تخصصی در زمینه تولید تسمه های انتقال قدرت و در راس آنها تسمه وی بلت فعالیت دارد. تسمه های V-belt زرد رنگ باندو که با یک نوار زرد بر روی پشت تسمه مشخص شده اند تحت نام Power Ace یا اوج قدرت عرضه می شوند. این سری از تسمه ها تنها نیاز به 1/3 فضا برای اتصال و انتقال گشتاور بالا را دارند و با وجود سایز و قطر کمی که دارند بسیار موثر عمل می کنند.

تسمه وی بلت زرد رنگ باندو که گاهی بصورت سری نیز مورد استفاده قرار می گیرد با بکارگیری تکنولوژی بسیار بالایی در برابر پدیده خزش تولید شده و به حفظ طول طی تنش های بالا و در سیکل های بالای کاری می پردازد. مقاومت حرارتی و مقاومت شیمیایی در تماس با روغن از دیگر فاکتور های کیفی این تسمه انتقال نیرو محسوب می شود. تولید زاویه دار با زاویه 120 درجه به جای 90 درجه که در اغلب تسمه های وی بلت بکار گرفته می شود قابلیت های کاربری و انتقال نیرو را برای تسمه وی بلت زرد رنگ باندو BANDO ژاپن افزایش داده است.

استفاده از بوم با ترکیبات لاستیکی بر روی سطح بیرونی تسمه وی بلت، استحکام دهنده های پلی استر که بصورت 3 رشته در کنار هم و در چند ردیف در طول تسمه وی بلت تکرار شده اند، یک لایه Chloroprene که رشته های پلی استری را در بر گرفته اند، یک لایه مخصوص از کورد افزاینده استحکام کششی و لاستیک فشرده Chloroprene در ساختار این تسمه صنعتی سبب افزایش قابلیت های مکانیکی تسمه وی بلت زرد رنگ باندو شده است.

TEL : tel:09123691065
09126482568
Email: info [at] rollpars [dot] com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollpars Group