آیکون واتساپ
تسمه صنعتی رول پارس
تسمه صنعتی دایکو DAYCO

تسمه صنعتی دایکو DAYCO

تسمه صنعتی دایکو DAYCO logoاز زمان راه اندازی اولین مرکز تولید تسمه های انتقال قدرت توسط برند دایکو DAYCO در سال 1970 تا بحال، این برند یکی از پیشگامان تولید تسمه صنعتی با مشخصات فنی و مهندسی فوق العاده برای رینج گسترده ای از ماشین آلات بوده است. بکارگیری آخرین و مدرن ترین تکنولوژی های تولید و انعطاف در عملکرد تسمه دایکو DAYCO را بعنوان انتخابی ایده آل برای انواع صنایع سبک و سنگین و بالاخص برای صنایع اتومبیل تبدیل نموده است.

پایگاه اطلاعاتی و متریال و ترکیبات بکار گرفته شده در تولید تسمه دایکو همواره در حال به روز رسانی و گسترش می باشند بگونه ای که صرف نظر از محدودیت های کاربری، محیطی و یا شیمیایی تسمه دایکو متناسب با هر شرایط کاربری تولید و به بازار عرضه شده است. تسمه دایکو با بکارگیری آخرین تکنولوژی های دنیای مهندسی مانند تسمه های قالب گیری شده molded belts، ترکیبات EPDM و سخت کاری سایشی آرامید aramid reinforcement تولید شده که تمامی این موارد به افزایش طول عمر مفید و راندمان بالاتر محصولات دایکو می انجامند.

مزایای کاربری تسمه دایکو DAYCO

برند تسمه دایکو DAYCO آمریکا دارای بیش از 110 سال سابقه مستمر در تولید انواع تسمه صنعتی با محوریت تسمه های انتقال نیرو داشته و به تولید محصولاتی مطابق با استاندارد صنایع کشور آمریکا می پردازد. تکنولوژی منحصر به فرد بکار رفته در تولید تسمه دایکو تولید اصطکاک کمتر و به دنبال آن صدای کمتر و حرارت کمتر را به دنبال دارد. تمامی این موارد به افزایش طول عمر مفید تسمه صنعتی می انجامند و مانع از سر خوردن بر روی پولی در اتصال می شوند.

تسمه های دایکو با تنوع بسیار گسترده ای بصورت حلقه بسته برای بسیاری از ماشین آلات صنعتی با استاندارد های متریک و آمریکایی تولید می شوند. برای کاربری های خاص و ماشین آلات با ابعاد غیر استاندارد تسمه دایکو به تولید تسمه های باز بصورت تسمه های انتقال قدرت باز و تسمه تایمینگ متری می پردازد که قابلیت اتصال بصورت جوش حرارتی را دارند. همکاری مستمر برند دایکو DAYCO با گروه های دانشگاه افزایش و بهبود دانش تولید را بصورت مستمر در پی دارد.

TEL : tel:09123691065
09126482568
Email: info [at] rollpars [dot] com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollpars Group