آیکون واتساپ
تسمه صنعتی رول پارس


درباره رول پارس

انواع تسمه های پلیمری

گروه صنعتی رول پارس وارد کننده و عرضه کننده انواع بلبرینگ و رولبرینگ، انواع یاتاقان و تسمه های صنعتی در ایران می باشد. این گروه فنی و مهندسی با دارا بودن کادری تحصیل کرده با اطلاعات فنی بالا آماده ارائه مشاوره رایگان جهت خرید، تعویض و تعمیرات انواع بلبرینگ های صنعتی و مشاوره استفاده از انواع تسمه های تایمینگ، تسمه های انتقال نیرو و تسمه نقاله با برند های مختلف و در انواع متفاوت می باشد.

با توجه به این نکته که بلبرینگ و تسمه هر دو قطعاتی صنعتی با ابعاد و مشخصات مکانیکی گسترده هستند انتخاب مناسب ترین نوع آنها نیاز به شناخت تنش های مختلف وارده داشته و مطابق با قوانین فیزیک مکانیک صورت می پذیرد. از این رو بکارگیری انواع بلبرینگ و تسمه و جایگزینی این قطعات با توجه به گستردگی برند های موجود در بازار نیاز به اطلاعات فنی در امر مقایسه قابلیت ها و مشخصات مکانیکی دارد. گروه فنی رول پارس مشاور شما در امر انتخاب برند و نوع اتصالات بلبرینگ و تسمه در ایران می باشد.

تنوع محصولات در رول پارس

زمینه اصلی فعالیت گروه صنعتی رول پارس واردات انواع بلبرینگ های شعاعی شامل بلبرینگ های شیار عمیق و خود تنظیم و بلبرینگ های محوری، یاتاقان و رولبرینگ ها می باشد. در زمینه تسمه های صنعتی واردات انواع تسمه نوار نقاله از جنس های پلیمری لاستیکی، پلی یورتان و پلاستیکی می باشد. تسمه های انتقال قدرت از نوع پلیمری در انواع تسمه های تخت، تسمه های وی بلت V-belt، تسمه های سراسری و نساجی، انواع تسمه کاشی و تسمه های پلی کرد قابل عرضه می باشند.

تنوع تسمه های نوار نقاله نه تنها در ابعاد مختلف بلکه بر حسب کاربری های صنعتی مختلف در رول پارس میسر است. در صنایع غذایی و دارویی که از تسمه های نقاله مواد غذایی با حساسیت بالا و طبق استاندارد FDA استفاده می شود انواع تسمه های پلاستیکی که در بخش های پلاتیکی کوچک بصورت کلیکی اتصال پیدا می کنند و انواع تسمه های PU که توسط روکش PVC پوشانیده شده اند استفاده می شود. تسمه های نقاله معدنی مورد استفاده در معادن سنگ، سیمان، آهک و ... با مقاومت سایشی بالا و ضخامت ایده آل این صنایع در رول پارس قابل عرضه هستند.

تسمه های صنعتی انتقال نیرو در سایز های مختلف و از برند های معتبر جهانی مانند تسمه مگاداین، تسمه اپتی بلت و باندو که قابلیت کششی و سایشی بالایی دارند در رول پارس قابل عرضه هستند.TEL : tel:09123691065
09126482568
Email: info [at] rollpars [dot] com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollpars Group