آیکون واتساپ
تسمه صنعتی رول پارس
تسمه صنعتی باندو ژاپن BANDO

تسمه صنعتی باندو ژاپن BANDO

تسمه صنعتی باندو ژاپن BANDO logoتسمه صنعتی باندو BANDO محصول کشور ژاپن و یکی از پیشگامان تولید انواع تسمه های صنعتی محسوب می شود. تسمه باندو دارای بزرگترین بازار تسمه صنعتی در صنایع اتومبیل سازی کشور آمریکا می باشد که محصولات این برند بصورت قطعه OE بر روی بسیاری ماشین ها، اتومبیل ها و سیستم های اتوماسیون تولیدی کشور آمریکا اتصال پیدا می کند. در سطح آسیا نیز برند های معتبر تولید کننده اتومبیل مانند تویوتا، هوندا و نیسان از محصولات و تسمه های باندو بر روی اتومبیل های تولیدی خود استفاده می کنند.

بر باندو BANDO باندو از سال 1852 با تولید تسمه های کتان فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1879 بصورت رسمی در ژاپن به ثبت رسید. امروزه تسمه باندو بصورت تخصصی در زمینه تولید انواع تسمه انتقال نیرو و تسمه تایمینگ فعالیت می کند. فناوری بسیار بالای این برند ژاپنی در تولید الاستومتر هایی با انعطاف و قابلیت های مکانیکی بالا سبب شده است تسمه باندو BANDO چه از نوع کانوایر و چه از نوع انتقال نیرو در بالاترین رده کیفی در سطح دنیا مطرح باشد.

با گسترش جهانی صنعت و ماشینی شدن صنایع اهمیت کاربری انواع تسمه برای انتقال نیرو از یک پولی به پولی دیگر توسط تسمه های انتقال نیرو ، انتقال محصولات و مواد خام از یک نقطه به نقطه دیگر در کارخانجات با بکارگیری تسمه های نوار نقاله و ایجاد هماهنگی حرکتی بین اجزای ماشین آلات با بکارگیری تسمه تایمینگ قوت بیشتری گرفت. تسمه های انتقال نیروی باندو در ابتدا از جنس چرم گران قیمت و اغلب وارداتی بودند که نو آری یکی از مهندسین برند باندو BANDO به نام Naosaburo بکارگیری الیاف پنبه را به سبب قیمت پایین تر بجای کتان در تولید تسمه پیشنهاد و با بهبود تدریجی الیاف و بکارگیری افزودنی های پلیمری به تدریج به نمونه هایی از تسمه صنعتی باندو که امروزه به بازار عرضه می شود رسید. انواع تسمه صنعتی

TEL : tel:09123691065
09126482568
Email: info [at] rollpars [dot] com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollpars Group