آیکون واتساپ
تسمه صنعتی رول پارس
تسمه صنعتی مگاداین Megadyne

تسمه صنعتی مگاداین Megadyne

تسمه صنعتی مگاداین Megadyne logoبرند تسمه مگاداین Megadyne یک محصول اروپایی با مصرف جهانی می باشد که فعالیت خود را از سال 1957 آغاز نموده است. آغاز به کار تسمه مگاداین با تولید تسمه های تخت در شهر Mathi ایتالیا صورت گرفت که ابتدا از الیاف طبیعی و چرم در تولید آن استفاده می شود. با توجه به گسترش تکتولوژی و ماشینی شدن بیشتر صنایع نیاز به انواع مختلفی از تسمه های صنعتی برند مگاداین Megadyne را به تولید انواع تسمه صنعتی شامل تسمه های انتقال قدرت V-belt، تسمه های تایمینگ و پروانه ترقیب نمود.

در اواخر دهه هفتاد و اوایل دهه هشتاد میلادی با ظهور صنایع پلیمری و افزایش تولیدات صنعتی از پلی یورتان تسمه مگاداین به گسترش تولیدات خود بالاخص تسمه های انتقال نیرو به شکل وی بلت از جنس پلی یورتان پرداخت. تسمه های تولیدی هم بصورت قابلب گیری شده و به شکل حلقه بسته و هم بصورت تسمه های باز Open end عرضه می شدند.

در دهه نود میلادی برند تسمه صنعتی مگاداین عملا پر فروش ترین برند تسمه در سطح ایتالیا شده و با همکاری مشترک با چند برند اروپایی دیگر به برندی شناخته شده در سطح اروپا بدل شد. حرکت به سمت جهانی شدن مگاداین نیز در همین دهه با گسترش مراکز فروش در قاره آسیا و آمریکا و مراکز تولیدی در کشور های برزیل و چین صورت گرفت. نیاز های صنعتی گسترده تولید ماشین آلات را در سطح گسترده تری باعث شد که به دنبال آن نیاز به انواع تسمه های انتقال نیرو و تسمه های تایمینگ قوت گرفته و به تدریج به کاربری تسمه مگاداین Megadyne بعنوان پیشگامان صنعت تسمه انجامید.

آغاز هزاره سوم فصلی جدیدی در تاریخ تسمه مگاداین را با راه اندازی مراکز تولید تسمه لاستیکی در اسپانیا و تولید پولی های صنعتی در شهر میلان در پی داشت. آغاز به تولید پولی بسیاری از مشکلاتی را که کاربران در امر اتصال داشتند بر طرف نمود و این امکان را برای مراکز فروش تسمه مگاداین بوجود آورد که محصولات را بصورت یک پکیج کامل تسمه و پولی به مشتریان خود عرضه کنند. در همین سال با خرید برند Jason industrial آمریکا یک گام مهم در گسترش فروش محصولات تسمه مگاداین در کشور آمریکا با همکاری مستقیم با بسیاری برند های معتبر دیگر برداشته شد. راه اندازی مرکز تولید تسمه صنعتی در شهر Qingdao چین و خرید برند چینی Ningbo belt factory یک پایگاه مستحکم را برای این برند در شرق آسیا فراهم نمود.

تولیدات صنعتی تسمه مگاداین Megadyne

برند مگاداین به تولید انواع تسمه های انتقال قدرت شامل انواع تسمه پروانه، تسمه های وی بلت و تسمه تایمینگ در سطح دنیا شناخته می شود. تولیدات مگاداین به تولید تسمه محدود نبوده و به تولید کیت های کامل شامل تسمه و کلیه متعلقات و اتصالات تسمه از جمله پولی های اختصاصی برای اتصال بدون مشکل تسمه های صنعتی مگاداین Megadyne می پردازد.

داشتن مراکر تولید در اروپا، آمریکای شمالی و آسیا سبب شده است تا بسیاری از تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی در سطح دنیا از تسمه صنعتی مگاداین بصورت قطعه اصلی OE بر روی ماشین آلات صنعتی خود استفاده کنند. تسمه های پلی یورتان مگاداین هم از نوع ترموست thermoset و هم از نوع ترموپلاستیک thermoplastic به بازار عرضه می شوند.

TEL : tel:09123691065
09126482568
Email: info [at] rollpars [dot] com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollpars Group