آیکون واتساپ
تسمه صنعتی رول پارس
تسمه صنعتی گیتس Gates

تسمه صنعتی گیتس Gates

تسمه صنعتی گیتس Gates logoبدون تردید یکی از شناخته شده ترین و معتبر ترین برند های تولید کننده انواع فیلتر آلات صنعتی برند گیتس Gates آمریکا می باشد. برند گیتس به منظور بهبود محصولات و طول عمر تسمه های تولیدی خود حتی توانسته است که در زمینه فناوری تولید پلیمر ها نیز به پیشرفت هایی دستیابد بگونه ای که با کمک به فناوری تولید پلیمر به افزایش مقاومت حرارتی، شیمیایی و کششی تسمه های تولیدی خود برسد. برند تسمه گیتس Gates همواره در تلاش است تا بهترین شرکت تولید تسمه انتقال نیرو و انرژی سیال در جهان باشد و محصولات، خدمات و راه‌حل‌هایی را ارائه دهد که امکانات بی‌پایانی را برای مشتریان خود به ارمغان می‌آورد.

برند تسمه گیتس با دفتر مرکز در شهر کلرادو آمریکا و دفاتر فنی و مهندسی در سر تا سر دنیا برندی جهانی می باشد که محصولات این برند بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی سنگین کشاورزی، معدنی و راهسازی اتصال پیدا کرده اند. در آسیا در کشور های چین و سنگاپور و در اروپا دفتر مرکزی تسمه صنعتی گیتس در کشور لوگزامبورگ واقع شده است.

تاریخچه تسمه گیتس

در سال 1911، چارلز سی گیتس یک شرکت تولید لاستیک و لاستیک خریداری کرد و مغازه ای را در دنور، کلرادو راه اندازی کرد. چند سال بعد، گیتس تسمه V را اختراع کرد که انقلابی در انتقال نیرو ایجاد کرد. این تنها شروع چیزهای آینده بود. ما در ادامه به معرفی نوآوری های بی شمار دیگری در انتقال نیرو و قدرت سیال پرداختیم که تقریباً هر صنعتی را تحت تأثیر قرار داده است.

با گذشت بیش از یک قرن، ما هنوز دنور را خانه می‌نامیم، اما آن کسب‌وکار کوچک خانوادگی با بیش از 15000 کارمند و بیش از 100 مکان در 30 کشور، به یک رهبر جهانی در محصولات، خدمات و راه‌حل‌های انتقال نیرو و انرژی سیال تبدیل شده است. در طول صد سال گذشته چیزهای زیادی تغییر کرده است، اما یک چیز تغییر نکرده است: ما همچنان به پیشبرد جهان اختصاص داده ایم. مشاهده انواع تسمه صنعتی

TEL : tel:09123691065
09126482568
Email: info [at] rollpars [dot] com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollpars Group