آیکون واتساپ
تسمه صنعتی رول پارس
تسمه صنعتی فنر Fenner

تسمه صنعتی فنر Fenner

تسمه صنعتی فنر Fenner logoبرند فنر Fenner محصول کشور هند با کیفیت و تحت لیسانس کشور انگلستان می باشد. این برند بیش از 130 سال است که در زمینه تولید اجزای ماشین آلات صنعتی فعالیت داشته و طی 40 سال اخیر به یکی از تولید کنندگان بنام این محصول صنعتی تبدیل شده است. تسمه فنر در سال 1987 توسط JK Organization خریداری شد و در حال حاضر به عنوان عضوی از کنگلومرا J.KFenner دارای 5 واحد تولیدی پیشرفته و 3 مرکز تحقیق و توسعه در سطح جهانی است. Fenner با کیفیت، تعهد و خدمات بی‌ وقفه خود را به عنوان رهبر بازار تسمه‌های انتقال نیرو در هند تثبیت کرده است که کاربردهای صنعتی متنوعی دارد.

طی چندین دهه تسمه های صنعتی برند Fenner به عنوان عملکرد، قابلیت اطمینان، کارایی و صرفه جویی شناخته شده اند. تحقیق و توسعه مستمر و مشارکتی در ارتقای سازمان به عنوان ارجح ترین ارائه دهنده راه حل در تولیدکنندگان خودرو و بخش های صنعتی مؤثر بوده است. با شبکه بزرگی از شرکای کانال در هند، J.K. فنر در سراسر کشور به دست آورده است و همچنین در بازار صادرات با عرضه به بیش از 50 کشور در سراسر جهان می درخشد. این شرکت قدردانی فوق العاده ای را دریافت کرده است که به عنوان یکی از بهترین مکان های کاری متوسط ​​هند شناخته شده است که توسط موسسه "مکان عالی برای کار" اعطا شده است.

مزایای کاربری تسمه Fenner هند

یکی از چالش های بزرگی که تولید کنندگان تسمه های صنعتی دارند انعطاف تسمه ها بالاخص برای کاربری بر روی پولی های کوچک است. پولی های کوچک سبب خمش بیش از اندازه تسمه ها بالاخص تیمه های انتقال نیرو که تحت کشش بسیار زیادی هستند می شوند. این خمش سبب ایجاد ترک های سطحی بر روی تسمه می شود. یکی از مهمترین مزایای استفاده از تسمه های صنعتی برند فنر Fenner قابلیت انعطاف بسیار بالا بر روی پولی های بسیار کوچک می باشد.

فناوری بالای تولید تسمه فنر نه تنها قابلیت عمل کرد در سرعت دورانی بالا را فراهم می کند بلکه مقاومت سایشی سطحی شیار ها با بکارگیری استحکام دهنده هایی قدرتمند افزایش داشته اند. ترکیبات شیمیایی بکار گرفته شده در تولید این تسمه های صنعتی با برند فنر Fenner هند مقاومت شیمیایی بالایی را در تماس با روغن فراهم می کنند.

TEL : tel:09123691065
09126482568
Email: info [at] rollpars [dot] com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollpars Group