آیکون واتساپ
تسمه صنعتی رول پارس
تسمه صنعتی کانتی تک ContiTech

تسمه صنعتی کانتی تک ContiTech

تسمه صنعتی کانتی تک ContiTech logoبرند کانتی تک ContiTech از زیر مجموعه های شرکت معظم کانتیننتال Continental تولید کننده انواع تایر و محصولات لاستیکی صنعتی در دنیا می باشد. برند کانتی تک محصولات لاستیکی مهندسی شده را تولید و به بازار عرضه می کند. این واحد قطعات پس از فروش تجاری و خودرو مانند کشنده، تسمه، فنر هوا و شیلنگ و لوازم جانبی شلنگ را ارائه می دهد. پروفیل های رنگ و سطح؛ تسمه نقاله و مواد اتصال؛ تسمه ماشین چمن زنی، شیلنگ باغ، و لوازم جانبی گاراژ؛ لاستیک، پلی وینیل کلراید (PVC) و شیلنگ ها و اتصالات پلاستیکی از دیگر محصولات این برند معظم می باشد.

تسمه‌های ContiTech در بیش از 13000 اندازه و نوع مختلف وجود دارند، از تسمه‌های V-کلاسیک گرفته تا تسمه های نوار نقاله، تسمه‌های با سرعت متغیر و تسمه‌های آجدار V و تا تسمه‌های تایم نوآورانه ساخته شده از لاستیک و پلی‌اورتان - که با کیفیتی غیر قابل انطباق توسعه یافته و تولید می‌شوند. مجموعه تسمه‌ های Continental برای کاربردهای صنعتی نه تنها به دلیل گستره وسیعی که دارد، بلکه به دلیل خدمات همسان آن نیز متمایز است. به لطف تنش‌سنج‌ها، کاتالوگ‌های آنلاین، یا رسانه‌های دیجیتال و چاپی به زبان‌های مختلف، مشتریان می‌توانند بسته‌ای فراگیر برای رفع نیازهای خود از یک منبع واحد دریافت کنند.

تاریخچه تولید تسمه کانتی تک ContiTech

ContiTech از تخصص توسعه و مواد خود برای محصولات و سیستم های ساخته شده از لاستیک، پلی آمید، فلز، نساجی و قطعات الکترونیکی استفاده می کند تا این موارد را با خدمات فردی ترکیب کند. ContiTech همچنین راه‌حل‌های زندگی کاربردی و طراحی‌محور را ارائه می‌کند و همیشه به دنبال پاسخ‌های مشتری‌پسند و سازگار با محیط‌زیست است - به خوبی و واقعاً فراتر از ریشه‌های خود به عنوان تولیدکننده محصولات لاستیکی است.

ContiTech یکی از متخصصان صنعت پیشرو در جهان است. بخش گروه Continental به مشتریان خود راه حل های صنعت و خدمات مرتبط، سازگار با محیط زیست، ایمن و راحت را با استفاده از طیف وسیعی از مواد برای کاربردهای خارج از بزرگراه، روی ریل و جاده، در هوا، زیر و بالای زمین، در محیط های صنعتی ارائه می دهد. برای بخش غذا و صنعت مبلمان با بیش از 40000 کارمند در بیش از 40 کشور و فروش حدود 5.9 میلیارد یورو (2021)، شریک صنعتی جهانی با شعبه های اصلی در آسیا، اروپا و آمریکای شمالی و جنوبی فعال است.

TEL : tel:09123691065
09126482568
Email: info [at] rollpars [dot] com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollpars Group