آیکون واتساپ
تسمه صنعتی رول پارس
  

تسمه نقاله آجدار صنایع سیمان

  
تسمه نقاله آجدار صنایع سیمان
   شماره فنی : ‎    
   نوع : پلی یورتان      
موجود

در صنایع سیمان برای انتقال سنگ سیمان بالاخص تحت زاویه از تسمه نقاله های آجدار استفاده می شود. این تسمه نقاله برای انتقال تحت زاویه حداکثر 30 درجه طراحی شده است و دارای قابلیت سایشی بسیار بالایی بوده انعطاف مناسب برای قرار گرفتن بر روی غلتک ها را دارد. علاوه بر عملکرد این محصول در صنایع سیمان به طور خاص برای حمل و نقل کالاهای بسته بندی شده مانند جعبه، کیف و چمدان و همچنین مواد فله شامل محصولات کشاورزی، مواد روغنی، خرده چوب و شن و ماسه مرطوب ساخته شده است.

با توجه به شرایط کاری انتخاب تسمه های نقاله می بایست با نظر گرفتن مشخصات فنی ویژه ای صورت پذیرد و از این رو پیشنهاد ما مشورت و مشاوره با گروه فنی رول پارس برای انتخاب نوع ساده، آجدار و حتی ضخامت و ابعاد تسمه های نقاله مورد استفاده در صنایع سیمان است.

مشخصات مکانیکی و ابعادی تسمه نقاله آجدار سیمان

تسمه های نقاله صنایع سیمان دارای لایه های پارچه ای EP (پلی استر/نایلون) هستند که در برابر افزایش طول تحت کشش حداکثر مقاومت را ایجاد می کند. این تسمه های نقاله دارای استحکام کششی بالا و غیر قابل نفوذ در برابر رطوبت بوده و با صدای حداقلی کار می کنند. سایز های مختلفی از تسمه نقاله آجدار در صنایع سیمان مورد استفاده قرار می گیرد که بصورت استاندارد از 700 میلیمتر الی 1200 میلیمتر تغییر می کنند.

TEL : tel:09123691065
09126482568
Email: info [at] rollpars [dot] com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollpars Group