آیکون واتساپ
تسمه صنعتی رول پارس
  

تسمه سراسری 4 سانتی متر

  
تسمه سراسری 4 سانتی متر
   شماره فنی : ‎    
   نوع : پلی یورتان      
موجود

تسمه سراسری در واقع به سبب ضخامت اندک و عرض بالایی که دارد اغلب بر روی پولی هایی که نیاز به اصطکاک بالایی برای گردش دارند مورد استفاده قرار می گیرد. بر خلاف بسیاری دیگر از تسمه های انتقال نیرو که سطح تماس اندکی با سطح پولی بر قرار می کنند تماس تسمه سراسری بر روی سطح پولی در سطح گسترده تر با قابلیت انتقال میزان بالاتری از اصطکاک و نیرو انجام می گیرد.

تسمه سراسری 4 سانتی متری که اغلب در ضخامت های 2 الی 4 میلیمتر تولید می شود از جنس پلی یورتان بصورت تخت و با سطح اصطکاک متوسط تولید شده که تماس سطحی 4 سانتی متری انتقال نیروی مناسبی را بر روی سطح پولی پدید می آورد. تسمه 4 سانتی متری سراسری بصورت کلاف بار به بازار عرضه می شود که به روش حرارتی جوش خورده و حلقه بسته ای را پدید می آورد. بیشترین ضعف این سری از تسمه ها بر روی لبه های بیرونی آنها می باشد که هم ضخامت کمی داشته و هم تحت تاثیر تنش های اصطکاکی لبه ها می توانند با آسیب هایی روبرو گردند.

متریال بکار گرفته شده در تولید این تسمه های سراسری XNBR/XNBR می باشد که قابلیت عملکرد در محدوده دمایی -20 الی 100 درجه سانتی گراد را دارد. حداقل سایز پولی بکار گرفته شده در انتقال نیرو با این تسمه های سراسری انتقال نیرو 100 میلیمتر است. نیروی تنسایل به ازای خزش 1% برای این تسمه 4 سانتی متر برابر 11 نیوتن بر میلیمتر است.

TEL : tel:09123691065
09126482568
Email: info [at] rollpars [dot] com

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Rollpars Group